PRACA NA PRODUKCJI_ Operator/ka Linii Produkcyjnej

Ogłoszenie archiwalne Wygasło: Wtorek, 02 Kwiecień, 2024  14:26

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Praca fizyczna
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Pracodawca: Valeo Skawina

Opis oferty pracy

Zakres obowiązków:
Obsługa maszyn i urządzeń w procesie produkcji;
Dbanie o wysoką jakość produktów;
Postępowanie zgodnie z instrukcjami obowiązującymi na stanowiskach.

Wymagania:
Zdolności manualne;
Dokładność i sumienność;
Dobra organizacja pracy;
Umiejętność pracy w zespole;
Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym lub 4 brygadowym.

OFERUJEMY:
- Bezpośrednie zatrudnienie przez Valeo na podstawie umowy o pracę (po
3-miesięcznym okresie próbnym, umowa na czas nieokreślony);
- Możliwość otrzymania podwyżki rocznej;
- Comiesięczne dodatki od 20 do 30% do płacy zasadniczej (premia
miesięczna, dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym, dodatek za
pracę w nocy, dodatek za pracę w niedziele i święta, możliwość płatnych
nadgodzin);
- Szeroki pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna z
możliwością dołączenia całej rodziny, ubezpieczenie na życie,
dofinansowanie do karty Multisport);
- Dodatki świąteczne i wakacyjne wypłacane z Zakładowego Funduszu
Świadczeń Socjalnych;
- Dofinansowane posiłki na przyzakładowej stołówce Sodexo;
- Bezpłatne szkolenia podnoszące kwalifikację;
- Możliwość awansu i rozwoju.

BEZPŁATNY TRANSPORT do pracy z kilkunastu miejscowości m.in. z Krakowa, Skawiny, Leńcz, Przytkowic, Paszkówki, Suchej Beskidzkiej, Rudnika, Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej, Przeciszowa, Dobczyc, Myślenic, Palczy, Witanowic, Bachowic, Izdebnika.

Wynagrodzenie jest uzależnione od stanowiska na które aplikuje Kandydat, Jego doświadczenia oraz kwalifikacji. Do podstawy gwarantujemy dodatek za pracę w systemie 4 brygadowym, dodatek za pracę w nocy, oraz opcjonalnie premie uznaniowe.
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Skawina w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Praca fizyczna

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Wyślij wiadomość

Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Natalia
Konto prywatne
Na Lento.pl od 19 lip 2019
Odpowiada szybko
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków